Dyrektor szkoły informuje Informacja dyrektora szkoły podsumowująca pracę tutejszego gimnazjum w roku szkolnym 2015/16 Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2015/16 Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2014/15 Szkolne dzwonki Szkolny folder Statut Szkoły Napisali o nas Plan lekcji dla klas rok szkolny 2016/17 Plan lekcji nauczycieli rok szkolny 2016/17 Zajęcia dodatkowe i pozalekcyjne - terminarz Konsultacje z nauczycielami - terminarz rok szkolny 2016/17 Rekrutacja do klas I. Ważne informacje dla uczniów klas IV

Dyrektor szkoły informuje

Drodzy Rodzice,

Ze względu na ogromną złożoność i wielopłaszczyznowość działania każdej placówki oświatowej, mamy świadomość, iż zapewne istnieją sprawy oraz tematy, które Wy także chcielibyście lepiej poznać  i zrozumieć. Aby było możliwe zgłębienie problematyki i zagadnień, którymi jesteście zainteresowani, a które, Waszym zdaniem, mogłyby wpłynąć na lepsze funkcjonowanie i większą efektywność naszego gimnazjum, zapraszamy do e-mailowego kontaktu z dyrektorem szkoły, p. mgr Danutą Skrabacz-Tempka.

Jednocześnie tą drogą dziękujemy Państwu za szczere wypowiedzi ankietowe. Dzięki Waszym komentarzom mamy możliwość spojrzeć także z innej perspektywy na sprawy związane z pracą naszej szkoły oraz wychowaniem i nauczaniem Waszych pociech. Dziękujemy za wszystkie sugestie i ciekawe  propozycje nowatorskich rozwiązań. W zakładce DYREKTOR SZKOŁY ODPOWIADA, WYJAŚNIA I PROPONUJE znajdziecie Państwo refleksje i odpowiedzi dyrektora naszej palcówki na zadawane w ankietach pytania, pojawiające się wątpliwości oraz sugestie i komentarze.

Wyrażamy wdzięczność za Państwa postawę pełną zaangażowania we właściwe funkcjonowanie naszej szkoły. Jest to niewątpliwe oznaką troski, nie tylko o dobro własnych dzieci, ale także i całej społeczności lokalnej. Doceniamy to i dziękujemy wyrażając jednocześnie nadzieję na owocną współpracę i dalsze propozycje składane na ręce dyrektora szkoły.