Informacje ogólne nt. wymagań edukacyjnych Religia Język polski Język angielski Język niemiecki Historia Wiedza o społeczeństwie Matematyka Geografia Fizyka Chemia Biologia Informatyka Muzyka Plastyka Technika Edukacja dla bezpieczeństwa Wychowanie fizyczne Zajęcia artystyczne Wychowanie do życia w rodzinie

Wymagania edukacyjne ROK SZKOLNY 2016/17

Informacje ogólne nt. wymagań edukacyjnych

Wspólczesna szkoła nieustannie dąży do optymalizacji procesu nauczania-uczenia się. W trosce o dobro ucznia nauczyciele formułują (w oparciu o program naucznia) tzw. wymagania edukacyjne. Wymagania te są oczekiwanymi przez nauczyciela osiągnięciami ucznia z danego przedmiotu. Ich znajomość ułatwia uczniowi oraz jego rodzicom sprecyzowanie konkretnych oczekiwań nauczyciela, a także podjęcie właściwych działań mających na celu nabycie określonych wiadomości i umiejętności.

Klikając w nazwy poszczególnych przedmiotów edukacyjnych w gimnazjum, możecie Państwo poznać wymagania edukacyjnye opracowane przez tutejszych pedagogów na bieżący rok szkolny dla uczniów klas I, II i III.

Drodzy Rodzice, zachęcamy do zapozania się z WYMAGANIAMI EDUKACYJNYMI NA POSZCZEGÓLNE OCENY, gdyż może to ułatwić śledzenie kariery szkolnej Waszego dziecka.